KONTAKT

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu ?

Skontaktuj się z nami...

 


Tel +48 42 715 12 14
Kom +48 501 040 069

 

markoflash@markoflash.pl

ul.Czerwińskiego 8
95-100 Zgierz


ZMIENILIŚMY LOGO !!!


Czur Aura X Pro - akumulatorowo-sieciowa wersja profesjonalnego skanera z modułem do laserowej korekcji zniekształceń skanowanych książek, dokumentów, starodruków

987
Dostępność:
Dostępne
szt.
2 190,00 zł

Firma Marko Flash jest wyłącznym dystrybutorem i przedstawicielem
skanerów CZUR na Polskę


W związku z nową falą przypadków COVID nauczanie na odległość będzie stosowane w wielu obszarach - co oznacza, że zarówno nauczyciele, jak i

uczniowie będą potrzebowali narzędzi, aby kontynuować zajęcia. Wielu z nich używa aplikacji do udostępniania ekranu, takich jak ZOOM, do udostępniania treści lub prowadzenia rozmów wideo. Wielu z nich napotkało trudności, gdy chcą udostępnić materiały lub notatki - muszą zrobić zdjęcie telefonem, a następnie przesłać je do komputera. Skanery CZUR mogą sprawić, że praca będzie łatwa i wydajna - wykorzystując funkcje takie jak wizualny prezenter.


Zdalne nauczanie

Model super mobilny, dzięki wbudowanej baterii, może działać bez zasilania sieciowego.


Czur Aura X Pro
to profesjonalny skaner książek z wbudowanym modułem laserowej korekcji zniekształceń, obsługujący formaty aż do A3, idealny dla firm, kancelarii i profesjonalistów. Pozwala łatwo i szybko i wygodnie skanować dokumenty, książki, formularze, faktury a także stare archiwa bez ryzyka ich zniszczenia. Niewielki, bardzo łatwy do transportu dzięki możliwości szybkiego złożenia oraz prosty w użyciu. Został specjalnie opracowany do biur rachunkowych, kancelarii prawniczych, notarialnych, bibliotek, szkół itp. w celu archiwizacji i obróbki OCR dokumentów.

Skaner jest wyposażony w inteligentne algorytmy przetwarzania obrazu do automatycznego przycinania i korekcji nachylenia, co dodatkowo poprawia jakość skanowania.

Jedyny na rynku skaner wyposażony w laserową korekcję zniekształceń, przekształcanie zakrzywionych stron z książki w precyzyjnie zeskanowane i poprawione obrazy nigdy nie było łatwiejsze, dzięki funkcjom wygładzenia zagięć, inteligentnego stronicowania i usuwania palców.

Te zalety sprawiają, że model Aura Pro to przełomowy inteligentny skaner zapewniający użytkownikom wygodne, wydajne i energooszczędne rozwiązania do skanowania.

Zawartość zestawu

  1. Skaner
  2. Przycisk nożny
  3. Zasilacz
  4. Nakładki na palce
  5. Kabel USB
  6. Płyta CD z oprogramowaniem, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, certyfikat jakości
  7. Boczne podświetlenie antyrefleksyjne
  8. Podkładka

Dla zainteresowanych, możliwość wykonania prezentacji skanera.